Moim codziennym miastem pracy jest Łódź i Warszawa, ale do grup kilku osób mogę również dojechać w inne miejsce - jest to do uzgodnienia.

Osoby z zagranicy, lub zainteresowane konsultacjami na odległość zapraszam na SKYPE (można mnie na nim znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce Skype: Merkurja)


Wykonuję horoskopy osobiste, biznesowe, partnerskie w tym horoskopy porównawcze i wektorowe.

Horoskopy osobiste odnoszą się do tego, co BYŁO, JEST i co MOŻE BYĆ w zależności od Twoich potencjałów i wyborów.
Pomagam w podjęciu najlepszej decyzji, zgodnej z Twoją wewnętrzną harmonią.

Horoskopy biznesowe są skierowane do osób pragnących wybrać najlepszy moment na założenie firmy, poszukujących partnera do spółki, określają optymalny obszar rynku i działalności.

Horoskopy partnerskie, sprawdzają wzajemne dopasowanie i określają miejsca, w których dwóm osobom najłatwiej się komunikować i wymieniać energię, oraz te miejsca nad którymi trzeba popracować, aby związek był udany, określają perspektywy i cele w jakich spotykamy się z drugim człowiekiem.

Do wykonania horoskopów partnerskich nadają się nie tylko relacje damsko-męskie, ale także relacje rodzice-dzieci, szef-podwładny, uczeń-nauczyciel.

Dla większej ilości zainteresowanych osób organizuję również warsztaty z zakresu podstaw astrologii.

Prowadziłam warsztaty astrologiczne i rozwoju osobistego w wielu miejscach.

NIE WYKONUJĘ KONSULTACJI W FORMIE E-MAILOWEJ

SZCZEGÓŁOWA OFERTA


KONSULTACJE EKSPRESOWE

Konsultacja przez telefon w ciągu kilku godzin od dokonania płatności.
Przed wpłatą konieczne uzgodnienie wolnego terminu.
tel. 518 58 78 78

Czas trwania 15 minut - cena 250zł.
Czas trwania 30 minut - cena 380zł.
KONSULTACJE STANDARDOWE

Najkrótsza konsultacja przez telefon bądź skype to 30 minut.
Czas oczekiwania ok 12 dni od wpłaty.

tel. 518 58 78 78

Czas trwania 30 minut - cena 300zł.
INDYWIDUALNY HOROSKOP (OSOBISTY)

W skład wchodzi omówienie horoskopu urodzeniowego, aktualnych tranzytów i progresji na czas przyszły. W czasie wizyty omawiamy potencjał urodzeniowy, słabe i mocne punkty charakteru oraz główne problemy. Podaję również daty, w których nastąpią zwroty w życiu oraz szczególne momenty, w których możemy podjąć transformację siebie jako osoby.

Czas trwania 45 minut  - cena 350zł.
DORADZTWO KART ANIELSKICH

Sesja zawiera kilka rozkładów kart anielskich dotyczących najważniejszych problemów życiowych oraz wspólną modlitwę i medytację mającą na celu zintensyfikowanie pomocy anielskiej w problematycznych kwestiach życiowych. W czasie sesji odnajdujemy anioła, który jest energią przewodnią danego etapu życia, oraz jego przesłanie dla osoby zgłaszającej się po poradę.

Czas trwania 45 minut - cena 350zł.

PARTNERSKI HOROSKOP - POTENCJAŁ ZWIĄZKU

W trakcie sesji pracujemy zarówno na horoskopie osobistym osoby zamawiającej, jak i na horoskopie osobistym partnera. Do tego dochodzi horoskop porównawczy oraz horoskop wektorowy postawiony na konkretny związek. Na spotkaniu omawiane są wszytskie ważne kwestie dotyczące partnerów, słabe i mocne punkty związku, oraz jego rokowania, w tym najkorzystniejsza data na zawarcie małżeñstwa, poczęcie dziecka itd.

Czas trwania 1 godzina - cena 450zł.
DORADZTWO KART TAROTA

W trakcie spotkania stosuję kilka rozkładów tradycyjnych kart tarota.
Na każde pytanie staram się wyczytać z kart najlepsze możliwe rozwiązanie problemu i podać daty możliwych przemian. Karty tarota odpowiedzą na większość pytań z życia osobistego, zawodowego, a także na problemy dotyczące naszych bliskich.

Czas trwania 45 minut - cena 350zł.
SESJA ŁĄCZONA

W czasie sesji łączonej, stosuję wszystkie metody działania horoskop urodzeniowy oraz wsparcie kart anielskich i kart tarota, w razie potrzeby stosuję jeszcze analizę radiestezyjną (badanie wahadłem). Sesja ta jest polecana dla osób, których problemy sa wielowarstwowe i odnoszą się do różnych dziedzin życia.

Czas trwania 1 godzina - cena 400zł.
ANALIZA RADIESTEZYJNA

Na życzenie wykonuję również analizę wahadłem zawierającą: informację o etapie rozwoju duchowego, rodzaju pochodzenia duszy, dominującym kolorze aury, procencie zaangażowania drugiej osoby w związek, harmonii związku (konieczne zdjęcie osoby nieobecnej) oraz przecinanie więzów karmicznych i oczyszczenie aury.

Czas trwania analizy 30 minut - cena 300zł.
Czas trwania oczyszczenia więzów 30 minut - cena 300zł.
HOROSKOP BIZNESOWY

W czasie konsultacji omawiamy potencjał osoby zamawiającej horoskop, branże i rodzaje działalności gospodarczej, w której może odnieść największe sukcesy. Wskazuję również dziedziny, od których lepiej trzymać się z daleka oraz idealny moment na założenie firmy, zmianę miejsca pracy, siedziby prowadzonej działaności itd.

Czas trwania 1 godzina - cena 600zł.


Zapraszam serdecznie. Merkurja

 Copyright © 2024 - Anna Grzywaczewska - Ciuciura