BRANSOLETKI MOCYWiększość z Nas wie o tym, że kamienie szlachetne mają wyjątkowe właściwości. Od tysiącleci ludzie wykorzystują je jako amulety i talizmany. Odpowiednio dobrane kamienie potrafią przyciągnąć do Naszego życia to na czym Nam zależy.

Bransoletki Mocy to wyjątkowa biżuteria robiona z naturalnych kamieni osobiście przez astrolog Merkurję, w czasie wyjątkowych aspektów planetarnych. Kamienie do każdej bransoletki są wybierane indywidualnie w oparciu o wiedzę o właściwościach kamieni i astrologię - na podstawie daty urodzenia zamawiającego.Oferta specjalna
BRANSOLETKA OBFITOŚCI WYKONANA w Pełnię Księżyca w znaku Byka


Już niebawem Dyniowa Pełnia, czyli Pełnia Księżyca w znaku Byka (8.11). W dniu pełni, jak co roku będę wykonywać specjalne bransoletki na indywidualne zamówienie w intencji przyciągnięcia bogactwa, obfitości i finansowego sukcesu.

Niektóre osoby zamawiają rok w rok, ponieważ przekonują się, że prosperuje im się z nimi coraz lepiej.

Każda bransoletka jest wykonywana przeze mnie osobiście i zawiera kamienia dobrane pod indywidualną datę urodzenia. Bransoletka będzie zawierać kamienie tradycyjnie przyciągające bogactwo i sukces czyli granat, oliwin oraz NOWOŚĆ, kamień nadziei czyli zielony FRENIT, sprowadzający spokój i błogosławieństwo.

Zamówienia do 8.11.2022.

Cena jednej bransoletki: 230zł (przesyłka w ramach Polski w cenie).
Zamówienia TYLKO POPRZEZ e-mail z tytułem BRANSOLETKA OBFITOŚCI (proszę podać datę i godzinę urodzenia - jeśli jest znana oraz adres wysyłki). Ilość zamówień ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.

Oferta standardowa


Bransoletka na wzmocnienie uczucia w związku
200zł

Bransoletka na przywołanie idealnej osoby do związku (dla samotnych)
200zł

Bransoletka na przywołanie powodzenia finansowego
200zł

Bransoletka na uzdrowienie ran serca po traumach przeszłości
200zł

Bransoletka na rozwój duchowy, pobudzenie zdolności ezoterycznych
200 zł

Bransoletka ochronna, przeciw złym wpływom i zazdrości
200 zł

Indywidualna bransoletka dobrana radiestezyjnie w oparciu o datę urodzenia
200 zł

W cenie wysyłka na terenie w Polski. Wysyłki za granicę za dodatkową opłatą uzgodnioną drogą mailową.

W każdym miesiącu przygotowuję również specjalną ofertę bransoletek, których właściwości związane są z energią miesiąca i aktualnymi tranzytami na niebie.


Wszystkie bransoletki są przygotowywane osobiście przez astrolog Merkurję z prawdziwych kamieni (kwarc różowy, malachit, kryształ górski, fluoryt, ametyst i inne), w idealnym momencie astrologicznym (nów Księżyca, pełnia, lub inne aspekty na niebie), w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.


Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.


Zdjęcia przykładowych bransoletek


RECENZJE BRANSOLETEK

Pani Aniu, założyłam bransoletkę na egzamin na prawo jazdy i ZDAŁAM! Wcale się nie denerwowałam. Zupełnie jakby Pani cały czas do mnie mówiła: spokojnie, wszystko się ułoży.
@Jagoda


Kupiłem bransoletkę na finanse. Było naprawdę kiepsko. W firmie nie płacili, a na moje CV nikt nie odpowiadał. Po tygodniu noszenia bransoletki straciłem starą pracę. Myślałem, że to mój koniec, tymczasem zadzwonili do mnie z kilku firm. Tydzień później znalazłem świetnie płatną pracę. Dziękuję :)
@Kamil 32 lat


Pani Aniu, to naprawdę działa! Tydzień po otrzymaniu bransoletki od Pani poznałam przez internet chłopaka. I nie zapeszam, ale chyba coś z tego będzie :)
@Ela 35 lat


Kiedy otworzyłem kopertę, poczułem coś rzeczywiście niezwykłego, te kamienie jakby do mnie mówią... a na co dzień jestem taki sceptyczny. Ale co tam, kto nie spróbuje się nie przekona, czekam na efekty.
@Ryszard 48 lat


Dziękuję bardzo Pani Merkurjo, od tej pory ta bransoletka jest moją ulubioną biżuterią. Dziewczyny w szkole mi zazdroszczą, ale Pani wybaczy, nie powiem im skąd ją mam. Pozdrawiam Panią serdecznie.
@Oliwia 17 latJak złożyć zamówienie?


Informację o zamówieniu bransoletki proszę wysyłać pod adres mailowy merkurja@tlen.pl z tytułem BRANSOLETKA, w treści proszę podać rodzaj bransoletki, adres wysyłki i datę urodzin(najlepiej z godziną albo porą dnia przyjścia na świat jeśli jest znana).

Płatność za bransoletki proszę kierować na konto

Merkurja Anna Grzywaczewska - Ciuciura
MultiBank Łódź (BRE Bank SA)
66 1140 2017 0000 4502 0948 7176
W tytule wpłaty wpisać BRANSOLETKAZapraszam serdecznie. Merkurja

 Copyright © 2022 - Anna Grzywaczewska - Ciuciura