BRANSOLETKI MOCYWiększość z Nas wie o tym, że kamienie szlachetne mają wyjątkowe właściwości. Od tysiącleci ludzie wykorzystują je jako amulety i talizmany. Odpowiednio dobrane kamienie potrafią przyciągnąć do Naszego życia to na czym Nam zależy.

Bransoletki Mocy to wyjątkowa biżuteria robiona z naturalnych kamieni osobiście przez astrolog Merkurję, w czasie wyjątkowych aspektów planetarnych. Kamienie do każdej bransoletki są wybierane indywidualnie w oparciu o wiedzę o właściwościach kamieni i astrologię - na podstawie daty urodzenia zamawiającego.Oferta specjalna
BRANSOLETKA NA SUPERKSIĘŻYC Z SELENITEM
NAJWIĘKSZA PEŁNIA KSIĘŻYCA 2023


Limitowana oferta bransoletki specjalnej.
Zamówienia do 29. sierpnia

Z wielką radością pragnę zaprosić Cię do wyjątkowej okazji, jaką niesie ze sobą największa Pełnia Księżyca w 2023 roku, która odbędzie się 31 sierpnia. Właśnie w tym magicznym momencie, kiedy energia Księżyca jest najmocniejsza, stworzę dla Ciebie unikalną bransoletkę.

Każda bransoletka będzie wykonana indywidualnie podczas tej szczególnej Pełni Księżyca, co sprawi, że będzie nie tylko pięknym dodatkiem, ale także mocnym narzędziem duchowym. Co więcej, każda bransoletka będzie zawierała wyjątkowy minerał – selenit.

Bransoletki różnią się od siebie, są wykonywane pod konkretną datę urodzenia, ale każda z nich będzie miała w swoim składzie minerał najbardziej związany z energetycznymi właściwościami Księżyca czyli SELENIT.

Selenit to kamień pełen duchowych właściwości. Jest znany ze swojej zdolności do oczyszczania energii, wprowadzania spokoju i harmonii, oraz wspomagania medytacji i połączeń duchowych. Selenit jest również potężnym narzędziem do ochrony domu i ciała przed negatywnymi energiami.

Ale to nie wszystko. Ta unikatowa bransoletka będzie miała jeszcze jedną wyjątkową cechę - zdolność do wzmacniania pragnień właściciela, aż do ich spełnienia. Dlatego ta bransoletka to nie tylko biżuteria, ale także twoje osobiste narzędzie manifestacji.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zrób zamówienie na swoją unikalną bransoletkę wykonaną podczas największej Pełni Księżyca w 2023 roku. Ciesz się jej pięknem i korzystaj z jej duchowych mocy.

BRANSOLETKA KSIĘŻYCOWA
Cena: 280zł

Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.

ILOŚĆ ZAMÓWIEŃ JEST OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Z serdecznością

Astrolog
Merkurja


Oferta standardowa


Bransoletka na wzmocnienie uczucia w związku
250zł

Bransoletka na przywołanie idealnej osoby do związku (dla samotnych)
250zł

Bransoletka na przywołanie powodzenia finansowego
250zł

Bransoletka na uzdrowienie ran serca po traumach przeszłości
250zł

Bransoletka na rozwój duchowy, pobudzenie zdolności ezoterycznych
250 zł

Bransoletka ochronna, przeciw złym wpływom i zazdrości
250 zł

Indywidualna bransoletka dobrana radiestezyjnie w oparciu o datę urodzenia
250 zł

W cenie wysyłka na terenie w Polski. Wysyłki za granicę za dodatkową opłatą uzgodnioną drogą mailową.

W każdym miesiącu przygotowuję również specjalną ofertę bransoletek, których właściwości związane są z energią miesiąca i aktualnymi tranzytami na niebie.


Wszystkie bransoletki są przygotowywane osobiście przez astrolog Merkurję z prawdziwych kamieni (kwarc różowy, malachit, kryształ górski, fluoryt, ametyst i inne), w idealnym momencie astrologicznym (nów Księżyca, pełnia, lub inne aspekty na niebie), w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.


Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.


Zdjęcia przykładowych bransoletek


RECENZJE BRANSOLETEK

Pani Aniu, założyłam bransoletkę na egzamin na prawo jazdy i ZDAŁAM! Wcale się nie denerwowałam. Zupełnie jakby Pani cały czas do mnie mówiła: spokojnie, wszystko się ułoży.
@Jagoda


Kupiłem bransoletkę na finanse. Było naprawdę kiepsko. W firmie nie płacili, a na moje CV nikt nie odpowiadał. Po tygodniu noszenia bransoletki straciłem starą pracę. Myślałem, że to mój koniec, tymczasem zadzwonili do mnie z kilku firm. Tydzień później znalazłem świetnie płatną pracę. Dziękuję :)
@Kamil 32 lat


Pani Aniu, to naprawdę działa! Tydzień po otrzymaniu bransoletki od Pani poznałam przez internet chłopaka. I nie zapeszam, ale chyba coś z tego będzie :)
@Ela 35 lat


Kiedy otworzyłem kopertę, poczułem coś rzeczywiście niezwykłego, te kamienie jakby do mnie mówią... a na co dzień jestem taki sceptyczny. Ale co tam, kto nie spróbuje się nie przekona, czekam na efekty.
@Ryszard 48 lat


Dziękuję bardzo Pani Merkurjo, od tej pory ta bransoletka jest moją ulubioną biżuterią. Dziewczyny w szkole mi zazdroszczą, ale Pani wybaczy, nie powiem im skąd ją mam. Pozdrawiam Panią serdecznie.
@Oliwia 17 latJak złożyć zamówienie?


Informację o zamówieniu bransoletki proszę wysyłać pod adres mailowy merkurja@tlen.pl z tytułem BRANSOLETKA, w treści proszę podać:
  • rodzaj bransoletki
  • rozmiar nadgarstka – szczupły / standardowy / pulchny
  • adres wysyłki (poczta polska)
  • datę urodzin(najlepiej z godziną albo porą dnia przyjścia na świat jeśli jest znana)


Płatność za bransoletki proszę kierować na konto

Merkurja Anna Grzywaczewska - Ciuciura
MultiBank Łódź (BRE Bank SA)
66 1140 2017 0000 4502 0948 7176
W tytule wpłaty wpisać BRANSOLETKAZapraszam serdecznie. Merkurja

 Copyright © 2024 - Anna Grzywaczewska - Ciuciura