BRANSOLETKI MOCYWiększość z Nas wie o tym, że kamienie szlachetne mają wyjątkowe właściwości. Od tysiącleci ludzie wykorzystują je jako amulety i talizmany. Odpowiednio dobrane kamienie potrafią przyciągnąć do Naszego życia to na czym Nam zależy.

Bransoletki Mocy to wyjątkowa biżuteria robiona z naturalnych kamieni osobiście przez astrolog Merkurję, w czasie wyjątkowych aspektów planetarnych. Kamienie do każdej bransoletki są wybierane indywidualnie w oparciu o wiedzę o właściwościach kamieni i astrologię - na podstawie daty urodzenia zamawiającego.Oferta specjalna
BRANSOLETKI WYKONANE W KWIETNU 2018!


Bransoletki z oferty specjalnej są wykonywane w trzech wersjach, o wyborze proszę poinformować w składanym e-mailem zamówieniu:

  • Bransoletka NOWE KONTAKTY, NOWE ZNAJOMOŚCI, SZCZĘŚCIE W MIŁOŚCI

    wykonana w dniu wkroczenia Wenus do znaku Bliźniąt 24.04. Już wkrótce rozpocznie się maj, miesiąc zakochanych, a zaraz po nim nastąpi sezon urlopowy. Chcesz przyciągnąć do siebie nowych ludzi, nowe osoby? Masz dość samotności? Bransoletka wykonana w dniu wkroczenia Wenus do znaku Bliźniąt ułatwi nawiązywanie nowych kontaktów, pomoże w nauce języka obcego, będzie doskonałym amuletem w wakacyjnych podróżach. Jaspis kambaba zawarty w składzie bransoletki ułatwia zdawanie na prawo jazdy, pomaga w znalezieniu dobrej drogi i przełamaniu lęku przed nowym otoczeniem. Dzięki bransoletce wykonanej w dniu wkroczenia Wenus do znaku Bliźniąt będziesz mogła/mógł pokonać nieśmiałość.


  • Bransoletka PODWÓJNA OCHRONA

    wykonana 26.04 w dniu koniunkcji dwóch planet związanych z siłą, mocą, energią czyli Marsa i Plutona w znaku Koziorożca. Mars od zarania dziejów jest reprezentacją siły witalnej, potęgi i mocy, a jeśli trzeba również samoobrony. Pluton to władca znaku Skorpiona, niewidzialny i potężny wpływ tej planety budzi respekt i szacunek. W dniu koniunkcji tych dwóch niesamowitych ciał niebieskich będę tworzyć bransoletki mające za zadanie OCHRONIĆ noszącą je osobę przed atakami energetycznymi, psychicznymi ale również fizycznymi. Bransoletka PODWÓJNA OCHRONA zapewniać będzie poczucie spokoju, pewności siebie i bezpieczeństwo w każdej sytuacji, odbijając szkodliwe energie do nadawcy. Dzięki umieszczeniu w składzie naturalnego granatu i onyksu (kamieni Marsa i Plutona) oraz innych kamieni (dobranych do daty urodzin zamawiającego) doskonale spełni swoje zadanie.


  • Bransoletka FINANSOWE POWODZENIE, BOGACTWO, SZCZĘŚCIE DO PIENIĘDZY

    wykonana 30.04 w dniu pełni Księżyca w znaku Skorpiona. Pełnia ta sprzyja zasiewom pod obfite plony, inwestowaniu na przyszłość, otwiera na bogactwa płynące z żyznej energii odradzającej się ziemi. Jeżeli chcesz znaleźć nowe źródła zarobkowania, pomnożyć swoje oszczędności lub po prostu przywołać swoje szczęście do pieniędzy, bransoletka FINANSOWE POWODZENIE wykonana w dniu Pełni Księżyca będzie dla Ciebie doskonała. Ta bransoletka świetnie skutkuje również w przypadku poszukiwania nowej, lepszej pracy.


Zapisy na bransoletki z oferty specjalnej przyjmuję do dnia poprzedzającego opisany aspekt planetarny.
Cena jednej bransoletki: 150zł (przesyłka gratis).

Ilość bransoletek ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.

Bransoletka na wzmocnienie uczucia w związku
150zł przesyłka gratis

Bransoletka na przywołanie idealnej osoby do związku (dla samotnych)
150zł przesyłka gratis

Bransoletka na przywołanie powodzenia finansowego
150zł przesyłka gratis

Bransoletka na uzdrowienie ran serca po traumach przeszłości
150zł przesyłka gratis

Bransoletka na rozwój duchowy, pobudzenie zdolności ezoterycznych
150 zł przesyłka gratis

Bransoletka ochronna, przeciw złym wpływom i zazdrości
150 zł przesyłka gratis

Indywidualna bransoletka dobrana radiestezyjnie w oparciu o datę urodzenia
150 zł przesyłka gratis

W każdym miesiącu przygotowuję również specjalną ofertę bransoletek, których właściwości związane są z energią miesiąca i aktualnymi tranzytami na niebie.


Wszystkie bransoletki są przygotowywane osobiście przez astrolog Merkurję z prawdziwych kamieni (kwarc różowy, malachit, kryształ górski, fluoryt, ametyst i inne), w idealnym momencie astrologicznym (nów Księżyca, pełnia, lub inne aspekty na niebie), w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.


Opis jak złożyć zamówienie na dole strony.


Zdjęcia przykładowych bransoletek


RECENZJE BRANSOLETEK

Pani Aniu, założyłam bransoletkę na egzamin na prawo jazdy i ZDAŁAM! Wcale się nie denerwowałam. Zupełnie jakby Pani cały czas do mnie mówiła: spokojnie, wszystko się ułoży.
@Jagoda


Kupiłem bransoletkę na finanse. Było naprawdę kiepsko. W firmie nie płacili, a na moje CV nikt nie odpowiadał. Po tygodniu noszenia bransoletki straciłem starą pracę. Myślałem, że to mój koniec, tymczasem zadzwonili do mnie z kilku firm. Tydzień później znalazłem świetnie płatną pracę. Dziękuję :)
@Kamil 32 lat


Pani Aniu, to naprawdę działa! Tydzień po otrzymaniu bransoletki od Pani poznałam przez internet chłopaka. I nie zapeszam, ale chyba coś z tego będzie :)
@Ela 35 lat


Kiedy otworzyłem kopertę, poczułem coś rzeczywiście niezwykłego, te kamienie jakby do mnie mówią... a na co dzień jestem taki sceptyczny. Ale co tam, kto nie spróbuje się nie przekona, czekam na efekty.
@Ryszard 48 lat


Dziękuję bardzo Pani Merkurjo, od tej pory ta bransoletka jest moją ulubioną biżuterią. Dziewczyny w szkole mi zazdroszczą, ale Pani wybaczy, nie powiem im skąd ją mam. Pozdrawiam Panią serdecznie.
@Oliwia 17 latJak złożyć zamówienie?


Informację o zamówieniu bransoletki proszę wysyłać pod adres mailowy merkurja@tlen.pl z tytułem BRANSOLETKA, w treści proszę podać adres wysyłki i datę urodzin(najlepiej z godziną albo porą dnia przyjścia na świat jeśli jest znana).

Płatność za bransoletki proszę kierować na konto

Merkurja Anna Grzywaczewska - Ciuciura
MultiBank Łódź (BRE Bank SA)
66 1140 2017 0000 4502 0948 7176
W TYTULE wpłaty wpisać BRANSOLETKAZapraszam serdecznie. Merkurja

 Copyright © 2018 - Anna Grzywaczewska - Ciuciura